CEDE - międzynarodowa ekspansja marki i promocja polskiej stomatologii

CEDE – międzynarodowa ekspansja marki

„Ekspansja międzynarodowa marki: CEDE Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych” to projekt realizowany przez organizatora targów CEDE firmę Exactus. W ubiegłym roku firma stała się beneficjentem programu Go To Brand, stąd też na stronie głównej targów CEDE możemy zobaczyć logo Unii Europejskiej.

Projekt w skrócie można podsumować: „Przedmiotem projektu jest realizacja działań promocyjnych marki produktowej CEDE – to jest najstarszej w Polsce wystawy w branży stomatologicznej organizowanej przez Exactus od 1991 r. Międzynarodową ekspansję marki CEDE zaplanowano w formie udziału Exactus jako wystawcy w 9 imprezach targowych organizowanych w krajach określonych jako rynki perspektywiczne tj.: Chiny, Korea Południowa, Singapur, Turcja, ZEA oraz w państwach europejskich tj. Niemcy, Hiszpania i Włochy. Udziału Exactus w wybranych targach pozwoli na realizację aktywnej promocji oferty wnioskodawcy oraz na rozwój współpracy firm z wybranych krajów zarówno z polskim rynkiem jak i z polskimi firmami.”

Jak wiemy obecna sytuacja uniemożliwia działanie, z uwagi za zakaz organizacji imprez masowych, ale jesień bieżącego roku zapowiada się bardzo aktywnie. Przypominamy, że targi CEDE odbędą się w tym roku w Łodzi w dniach 16-18 września.

Zachęcamy do śledzenia informacji na temat wydarzenia na stronie organizatora.

Przeczytaj więcej newsów z branży.

Przypominamy również, że aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie stomatologii wystarczy zapisać się do cotygodniowego newslettera. W każdy wtorek otrzymasz mail z najnowszymi informacji przekazanymi w krótkiej i atrakcyjnej formie. Dzięki newsletterowi zaoszczędzisz czas i szybko dotrzesz do informacji, których potrzebujesz.

Zapaszmy też do zapoznania się z informacji na temat wydarzeń branżowych w dziale kalendarz szkoleń. Znajdują się tam aktualne szkolenia, webinary, konferencje i targi wraz z informacjami o zapisach.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.