Targi Krakdent z nowym terminem - czerwiec 2021

Targi Krakdent z nowym terminem

Organizator tragów Krakdent podał nowy termin wydarzenia – 10-12 czerwca 2021.

Z uwagi na cały czas niestabilną sytuacją związaną z pandemią Targi w Krakowie zostały zmuszone do kolejnego przełożenia terminu tragów. Jest to już czwarta data od pierwotnego terminu, w którym targi miały się odbyć, czyli 12-14 marca 2020.

Krakdent 2019

Z powodu obostrzeń ucierpiała cała branża eventowa, miejmy nadzieję, że bieżący rok przyniesie stabilizację i pozwoli powrócić do spotkań branżowych. Poniżej publikujemy komunikat organizatora targów Krakdent:

Z ogromną nadzieją patrzymy na rok 2021 wierząc, że spotkamy się z Państwem już niebawem w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. W związku ze zmianą w funkcjonowaniu firmy, spowodowaną decyzją Ministerstwa Zdrowia o przekształceniu obiektu w szpital tymczasowy, zapraszamy Państwa na Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® później, niż zazwyczaj – w dniach 10-12 czerwca 2021. 

Nasz obiekt będzie przywrócony  do użytku wcześniej, jednak chcemy mieć czas na wykonanie prac, które na nowo pozwolą cieszyć się komfortowymi wnętrzami. Nadchodząca edycja z całą pewnością będzie wyjątkowa, ponieważ spotkamy się pierwszy raz po dłuższej przerwie. Będzie to idealna okazja do wymiany doświadczeń, spostrzeżeń z minionego roku, nawiązania nowych kontaktów i uzupełnienia wiedzy o najnowsze rozwiązania dostępne na rynku. Nasz zespół dopracowuje wszelkie szczegóły związane z przyszłorocznym programem towarzyszącym, tak, by spełnił oczekiwania uczestników targów.
Już dziś cieszymy się na ponowne spotkanie z Państwem.

Więcej newsów z branży

Więcej o targach Krakdent

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.