Dr n. med. Damian Janica: komunikacja to podstawa - dentalmaster.pl

Lek. stom. Alina Janica i dr n. med. Damian Janica: Komunikacja to podstawa

Wizyta w gabinecie MI-DENT w Mikołowie, który prowadzą lek. stom. Alina Janica oraz dr n. med. Damian Janica, pokazuje, jak bardzo ważne w budowaniu stabilnej placówki są otwarcie na pacjenta oraz rozmowa. Redakcji „TPS” udało się zachęcić właścicieli MI-DENT do podzielenia się swoim 20-letnim doświadczeniem w leczeniu oraz prowadzeniu gabinetu.

TPS_9_20_sylwetki_stomatologii_KOMUNIKACJA_TO_PODSTAWA_ALINA_DAMIAN_JANICA_2

fot. E. Ładziak

Szanowni Państwo, w stworzonej przez Państwa praktyce stomatologicznej udało się połączyć w całość Państwa pasje i specjalizacje zawodowe. Proszę zdradzić receptę na udany związek współdziałający na polu zawodowym i prywatnym.

Szczęśliwym trafem mamy odmienne zainteresowania zawodowe, więc nie dublujemy swoich umiejętności. Alina interesuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, a mnie wciągnęły implantologia, protetyka i stomatologia adhezyjna. Dzięki temu możemy zaoferować pacjentom szeroki zakres usług, a także mamy możliwość pomocy naszym koleżankom i kolegom w trudniejszych przypadkach, np. w leczeniu endodontycznym. Moja żona ma przy okazji doskonały zmysł organizacyjny, co istotnie wpłynęło na rozwój i charakter naszej przychodni. Pracujemy razem od lat, więc doskonale...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą.
zaloguj się zarejestruj się

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.