Konferencja "Ortodoncji w praktyce" - wielki powrót! - dentalmaster.pl

Konferencja „Ortodoncji w praktyce” – wielki powrót!

19-20 listopada br. w Krakowie odbędzie się konferencja „Ortodoncji w praktyce”, która przez kilka ostatnich edycji cieszyła się dużym zainteresowaniem odbiorców.

Tym razem tematem przewodnim spotkania będzie: Ortognatyka i leczenie z poszanowaniem stawów. Wśród wykładowców znajdą się praktycy z największym stażem:

  • dr n. med. Barbara Warych, spec. ortodoncja, spec. stomatologia dziecięca: Leczenie wad ortognatycznych. Współpraca pomiędzy ortodontą a chirurgiem na bazie kilkudziesięciu lat doświadczenia klinicznego.
  • lek. stom. Barbara Czerwińska-Niezabitowska, spec. ortodoncja, spec. stomatologia dziecięca: Ortodoncja funkcjonalno-estetyczna w aspekcie zaburzeń czaszkowo-żuchwowych i rehabilitacja – na bazie 50 lat pracy w zawodzie!
  • dr n. med. Małgorzata Kulesa-Mrowiecka, fizjoterapia i dysfunkcje stawów: Ortodoncja funkcjonalno-estetyczna w aspekcie zaburzeń czaszkowo-żuchwowych i rehabilitacja – ZAJĘCIA PRAKTYCZNE.

To jedyna taka konferencja w Polsce – kompleksowa wiedza z zakresu ortognatyki podana przez specjalistów z największym doświadczeniem klinicznym: setki przypadków i wieloletnich obserwacji.

Zapisz się już teraz!

Zapisy i informacje:
stomatologia@elamed.pl
tel. 698 265 864

Zachęcamy do zakupu subskrypcji portalu oraz prenumeraty papierowej „TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego” TUTAJ.

Zachęcamy również do nabycia naszych książek i e-booków dostępnych w naszym sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl.

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży.

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Ortodoncja w Praktyce

Ortodoncja w Praktyce

350,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.