CAD – nieunikniona przyszłość – konferencja w Strykowie

CAD – nieunikniona przyszłość – konferencja w Strykowie

Do historii przeszła kolejna, III edycja Konferencji dla techników dentystycznych w Strykowie. Było to pierwsze spotkanie dla techników po odmrożeniu imprez branżowych. Dzięki staraniom organizatora Andrzeja Polaka (ArtDent, Kraków) oraz zaangażowaniu współpracujących przy organizacji firm (Marrodent, Natrodent, Holtrade, Meditrans, Polkard, Silesia Dental, TAG Dental, wellCAMdent, Zirkonzahn, Amadar oraz Smart Laser) doskonale udało się połączyć część szkoleniową z integracją i możliwością rozmów – nie tylko o technice dentystycznej – których nam wszystkim przez ostatnie pół roku tak bardzo brakowało.

Tematem przewodnim wydarzenia był „CAD – nieunikniona przyszłość techniki dentystycznej”, czyli cyfrowe technologie wykorzystywane w pracowniach techniki dentystycznej przy projektowaniu prac protetycznych i ortodontycznych. Rozwiązania te stają się coraz bardziej dostępne i pomimo obaw protetyków stanowią kierunek rozwoju nie tylko w laboratoriach, ale także gabinetach stomatologicznych.

Części szkoleniowej towarzyszyła integracja pod hasłem „Starożytna Grecja, Egipt, Rzym” – uczestnicy stanęli na wysokości zadania i zadbali o odpowiednie stroje oraz nastrój. Kolejna okazja do spotkania będzie już w przyszłym roku – 17-20 czerwca, również w Strykowie, na którą zapisy rozpoczną się w styczniu 2021 roku, a tematem przewodnim jako dopełnienie tegorocznego CAD będzie CAM. Zapraszamy do śledzenia strony organizatora www.artdentap.pl oraz treści na grupie FB: „Szkieleciarze świata”.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.