Sympozjum „Dentology – powered by Henry Schein”

Sympozjum „Dentology – powered by Henry Schein”

Sympozjum „Dentology – powered by Henry Schein” odbyło się w dniach 29 i 30 stycznia 2021 r. i zapoczątkowało nową erę edukacyjnych i informacyjnych wydarzeń online na żywo dotyczących cyfryzacji stomatologii, po których przez cztery tygodnie będzie można korzystać z usług cyfrowej edukacji na żądanie.

Pierwsze w pełni wirtualne sympozjum firmy Henry Schein było bogatym źródłem treści oferujących kompleksowe spojrzenie na szybko zmieniający się świat cyfrowej stomatologii. Wyselekcjonowana grupa 14-tu światowej sławy ekspertów przedstawiła najnowocześniejsze treści edukacyjne dotyczące tematów, od cyfrowego przepływu pracy, cyfrowej implantologii i ortodoncji, do rozpoznawania patologii metodami cyfrowymi.  Odpowiedzi na pytania: jak najlepiej rozpocząć pracę z technologią cyfrową, jak w pełni wykorzystać możliwości skanera do zastosowań w jamie ustnej oraz jak wykorzystać cyfryzację do komunikacji z klientem to tylko kilka przykładów poruszanych podczas sympozjum tematów. Po prezentacjach uczestnicy i eksperci kontynuowali rozmowę, angażując się w dyskusje na żywo i udzielając odpowiedzi na pytania.

Głównymi prelegentami byli Prof. dr Irena Sailer (Szwajcaria) i dr Simon Chard (Wielka Brytania). W swoich wykładach wyjaśnili wpływ, jaki cyfryzacja wywarła na stomatologię, przedstawili perspektywy na przyszłość cyfryzacji w stomatologii, a także zainspirowali do dyskusji na temat możliwości komunikacji z pacjentem za pomocą mediów społecznościowych. Ponadto 12-tu ekspertów z ośmiu krajów podzieliło się z uczestnikami swoją niezwykłą wiedzą. Wśród nich byli: Wouter Reybrouck (Belgia), dr Jacques Vermeulen i dr Christian Moussally (Francja), dr Ole Schmitt i dr Andreas Kurbad (Niemcy), Stefano Negrini i dr Mauro Fazioni (Włochy), prof. dr Guillermo Pradiés i dr Ferran Llansana (Hiszpania), prof. dr Daniël Wismeijer (Holandia), dr Ian Buckle (Wielka Brytania) i dr Katya Archambault (USA).

Gościem specjalnym sympozjum była Randi Zuckerberg, córka dentysty Edwarda Zuckerberga, była dyrektor ds. rozwoju rynku i rzecznik prasowy Facebooka, firmy, której współzałożycielem jest jej brat Mark. Magazyn „Hollywood Reporter” zaliczył ją do grona „50 Digital Power Players”. W swoim energicznym i inspirującym przemówieniu, zawierającym anegdoty z własnego życia zawodowego i wynikających z niego niesamowitych sukcesów, udzieliła pouczających informacji na tematy takie jak optymalizacja biznesu i efektywność w praktyce.

Ostatnim punktem programu tego dwudniowego wydarzenia był niezwykle pouczający i interesujący panel dyskusyjny prowadzony przez dr Simona Charda – z pewnością jeden z najważniejszych punktów wydarzenia. Do dr Charda dołączyli prof. dr Markus Blatz, profesor stomatologii odtwórczej oraz dr Kyle Stanley, uznany przez Seattle Study Club za jednego z dziesięciu najlepszych młodych pedagogów w dziedzinie stomatologii.

W imponującym świecie 3D sympozjum Dentology uczestnicy mogli również odwiedzić strefę wystawienniczą, w której prezentowane były najnowsze innowacje wiodących producentów i partnerów biznesowych z branży stomatologicznej, a także mieli możliwość przedyskutowania swoich ambicji klinicznych, cyfrowych i biznesowych z lokalnymi zespołami specjalistów firmy Henry Schein w czasie rzeczywistym, aby uzyskać odpowiedzi na pytania, w jaki sposób zdobyta wiedza może być wdrożona w codziennej praktyce z klientami i jakie dostosowane do potrzeb rozwiązania cyfrowe mogą najlepiej pasować do ich przyszłych celów.*)

„Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w naszym pierwszym Sympozjum Stomatologicznym, naszym fantastycznym prelegentom oraz zespołowi Schein za zorganizowanie tego nowatorskiego wydarzenia, które podkreśliło kompetencje firmy Henry Schein w zakresie stomatologii cyfrowej oraz to, że nasi klienci mogą na nas polegać” – powiedział Willem Kortland, Vice President of Marketing Henry Schein’s EMEA Dental Distribution Group. „Na podstawie pozytywnych opinii uczestników, naszych ekspertów i prelegentów, a także naszego zespołu specjalistów na stoiskach wystawienniczych możemy uznać, że sympozjum Dentology 2021 odnotowało naprawdę udany debiut”.

Wszystkie główne sesje panelowe oraz panel dyskusyjny są dostępne w języku angielskim na żądanie w wirtualnym świecie „Dentology” do 27 lutego 2021 r. Można również odwiedzić strefę wystawienniczą*), aby zapoznać się z szeregiem rozwiązań cyfrowych oferowanych przez firmę Henry Schein. Stomatolodzy, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w wydarzeniu na żywo, będą mieli możliwość zakupu biletu na żądanie na stronie www.dentology.world, z dostępem do 27 lutego 2021 r.

Informacje o nadchodzących szkoleniach dostępne są w naszym KALENDARIUM

Polecamy także śledzenie nowości branżowych. Jeśli chcesz być regularnie informowany o tym, co dzieje się w świecie stomatologii koniecznie zapisz się do naszego newslettera. W każdy wtorek otrzymasz porcję najważniejszych informacji w przystępnej i krótkiej formie, dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas!

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

reklama

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.