30-lecie Targów KRAKDENT® - poznaj historię wydarzenia
Reklama

30-lecie Targów KRAKDENT® – poznaj historię wydarzenia

30-lecie Targów KRAKDENT® to doskonała okazja, aby na moment cofnąć się w czasie, zagłębić w historię i powspominać minione edycje.

Pierwsze Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie odbyły się w 1993 r. pod nazwą DENTAMED. Nazwę KRAKDENT® targi otrzymały cztery lata później w 1997 r. W latach 1993 – 1997 za przebieg wydarzenia odpowiedzialny był Sławomir Gąsiorowski, w 1998 r. stanowisko Project Managera targów objęła Beata Simon.

Targi KRAKDENT® z Krakowem związane są od pierwszej edycji, która odbyła się w pawilonach wystawienniczych przy ulicy Nowohuckiej 41. W roku 1996 targi zostały przeniesione na jedną edycję do hali Studium Wychowania Fizycznego AGH oraz UJ przy ulicy Piastowskiej 26. Kolejne trzy edycje Targów KRAKDENT® miały miejsce w halach mieszczących się przy ulicy Rakowickiej 29. W latach 2000 – 2005 wynajmowały, nieistniejący już, obiekt przy ulicy Gabrieli Zapolskiej 38, potem targi stomatologiczne odbywały się przy ulicy Centralnej 41A.

W 2015 roku Targi KRAKDENT® po raz pierwszy zorganizowane zostały w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9. Przeniesienie imprezy do nowoczesnego, komfortowego i kompleksowego miejsca, otworzyło przed firmą możliwości rozwoju. Targi stomatologiczne zaczęły wzbudzać zainteresowanie zagranicznych wystawców i odwiedzających, którzy rozpoczęli licznie brać udział w targach. Nowa, wybudowana specjalnie do organizacji wszelkich eventów siedziba firmy pozwoliła również na rozwój programu szkoleniowego KRAKDENT-edu. Zespół sal konferencyjnych jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt, sale są wielofunkcyjne i mogą zostać zaaranżowane na szkolenia w dowolnym układzie.

Targi KRAKDENT® przez 30 lat zapracowały sobie na miano kluczowego wydarzenia w branży stomatologicznej, które oprócz wystawy oferuje warsztaty, wykłady, kursy medyczne oraz szereg innych atrakcji.

Każda edycja targów była okazją by rozwijać wydarzenie gromadzące lekarzy dentystów, techników dentystycznych, asystentki i higienistki stomatologiczne, przedstawicieli producentów najnowszych technologii stomatologicznych oraz innych profesjonalistów związanych z branżą. Organizatorzy z dumą zapowiadają, że 30. edycja wydarzenia zdecydowanie nie jest ostatnią.

Bilety na targi https://krakdent.pl/wez-udzial

Szczegóły na temat targów www.krakdent.pl

30. edycja targów to czas na wspominanie minionych odsłon wydarzenia. Zobacz galerie zdjęć, by dowiedzieć się jak dawniej wyglądały Targi KRAKDENT®!

Więcej newsów z branży.

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Reklama
Reklama

Sklep

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

209,00

zł brutto

Kup teraz
Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.