Bezpłatne szkolenia NIL - ruszyły zapisy - dentalmaster.pl
Reklama

Bezpłatne szkolenia NIL – ruszyły zapisy

Ośrodek Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej przygotował kolejną ofertą bezpłatnych szkoleń dla lekarzy w okresie: wrzesień — grudzień 2023 roku. W ofercie 10 szkoleń stacjonarnych, które odbędą się w siedzibie NIL w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym oraz 67 kursów online. Wszystkie wydarzenia edukacyjne są akredytowane, a uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi.

bezpłatne szkolenia NIL; fot. iStock
bezpłatne szkolenia NIL; fot. iStock

Ewaluacja szkoleń Ośrodka Kształcenia NIL prowadzona jest na bieżąco, dzięki czemu zawsze przystosowane są do zmieniających się potrzeb lekarzy i lekarzy dentystów w obszarze doskonalenia zawodowego. Tematy szkoleń dotyczą zagadnień m.in.: prawnych, zarządzania, kompetencji miękkich oraz zagadnień związanych z wykonywaniem zawodu i  wiedzą medyczną z obszaru poszczególnych specjalizacji.

Rejestracja na szkolenia prowadzona jest przez Internet na: https://nil.org.pl/dla-lekarzy/kursy-i-szkolenia

Lista szkoleń nie jest zamknięta. Wciąż będą pojawiać się na niej nowe wydarzenia edukacyjne.

Ze wszystkimi nowościami dotyczącymi pracy Ośrodka Kształcenia mogą Państwo zapoznać się na: https://www.facebook.com/ODZLiLD

Założeniem działalności Ośrodka Kształcenia NIL jest otwartość, reagowanie na potrzeby lekarzy i lekarzy dentystów oraz odpowiadanie na pojawiające się problemy.

Wykładowcy i trenerzy, którzy współpracują z Ośrodkiem Kształcenia NIL, to ludzie, którzy posiadają rozległą wiedzę zarówno teoretyczną, jak i są wybitymi praktykami w swoich dziedzinach. Prowadzone przez nich szkolenia z pewnością przyczynią się do uzupełnienia i nabycia nowych kompetencji oraz aktualizacji już posiadanej wiedzy i umiejętności.

We wszystkich sprawach związanych z organizacją szkoleń i udziałem w nich można kontaktować się z Ośrodkiem Kształcenia NIL: szkolenia@nil.org.pl, tel. 22 55 91 300, wew. 507.

Źródło: nil.org.pl


Zachęcamy do zakupu subskrypcji portalu oraz prenumeraty papierowej „TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego” TUTAJ.

Zachęcamy również do nabycia naszych książek i e-booków dostępnych w naszym sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl.

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Reklama
Reklama

Sklep

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

209,00

zł brutto

Kup teraz
Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.