Chirurgia szczękowo-twarzowa - druga kadencja obecnego konsultanta

Chirurgia szczękowo-twarzowa – druga kadencja obecnego konsultanta

Dr hab. n. med. Mariusz Szuta przez kolejne 5 lat będzie pełnił funkcję konsultanta krajowego w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej. Według najnowszych doniesień (Infodent) został wybrany na drugą kadencję.

Dr hab. n. med. Mariusz Szuta jest adiunktem w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii UJ CM, Ordynatorem Oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie sp. z o.o. oraz pomysłodawcą stworzenia wytycznych Grupy Roboczej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiej Rady Resuscytacji w zakresie postępowania personelu gabinetów stomatologicznych z pacjentami w stanie ogólnoustrojowego bezpośredniego zagrożenia zdrowotnego.

Serdecznie gratulujemy Panu Docentowi, a wszystkich zainteresowanych tematem chirurgii oraz implantologii zapraszamy do lektury artykułów w kategoriach tematycznych naszego serwisu. Zapraszamy także do lektury wywiadu z Panem Docentem na stronie PTS, który dotyczy stanów nagłych w stomatologii.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.