IDS 2021 ożywi międzynarodową branżę stomatologiczną
Reklama

IDS 2021 ożywi międzynarodową branżę stomatologiczną

Pandemia koronawirusa stwarza bezprecedensowe wyzwania dla branży stomatologicznej. Jej wpływ na rynki i różne modele biznesowe jest nadal trudny do oszacowania. Wszyscy intensywnie pracują nad kreatywnymi rozwiązaniami, aby zapewnić bezpieczną i efektywną współpracę z partnerami i dostawcami, zwłaszcza w czasach kryzysu. Jako wiodące na świecie targi branży dentystycznej, IDS odgrywa kluczową rolę w pomyślnym wznowieniu działalności w erze postkoronowej.

– W ciągu ostatnich kilku miesięcy opracowaliśmy kompleksową koncepcję ponownego uruchomienia targów w Kolonii w oparciu o rozbudowane procesy i bliską współpracę ze wszystkimi władzami. IDS wykorzysta tę koncepcję również do dostarczenia nowych inspiracji dla branży stomatologicznej. Stworzyliśmy bezpieczną platformę komunikacyjną, w ramach której eksperci, entuzjaści i decydenci z różnych dziedzin mogą spotkać się, aby odkryć nowe, zrównoważone ścieżki rozwoju dla branży dentystycznej – mówi Oliver Frese, dyrektor zarządzający Koelnmesse.

Dla Marka Stephena Pace’a, Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Niemieckiego Przemysłu Stomatologicznego (VDDI), IDS 2021 będzie również decydującym początkiem nowego startu po kryzysie koronowym: – Międzynarodowy przemysł ma co do IDS 2021 wysokie oczekiwania, ponieważ może odegrać on znaczącą rolę w skutecznym zarządzaniu kryzysowym, zwłaszcza w odniesieniu do wymiany strategii na różnych rynkach. Tylko poprzez bezpośredni kontakt możesz zbadać aktualne potrzeby i stanowiska oraz przeanalizować reorientację, również pod kątem wartości.

B-SAFE4BUSINESS

Głównym celem targów jest kontakt twarzą w twarz. Aby uczynić to w bezpieczny i skuteczny sposób Koelnmesse opracowała szereg procedur zgodnie z postanowieniami rozporządzenia w sprawie ochrony przed zakażeniem kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia oraz w ścisłej współpracy z władzami w Kolonii. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i stworzenie wydarzenia, w którym branża i biznes mogą się na nowo rozwijać.

Firma Koelnmesse zebrała procedury i środki mające na celu ochronę wystawców i zwiedzających w czterech sekcjach zatytułowanych POKAŻ BEZPIECZNIE, POZNAJ BEZPIECZNIE, BĄDŹ BEZPIECZNY i ODWIEDŹ BEZPIECZNIE. Sekcje te regulują bezpieczną interakcję na targach i zapewniają wystawcom i odwiedzającym możliwość ponownego spotkania w swobodnej atmosferze. IDS oferuje wiele możliwości, a przede wszystkim dysponuje wystarczającą ilością miejsca na bezpieczne rozproszenie dużej liczby uczestników. System Digital Signage firmy Koelnmesse oferuje kolejną zaletę. Planowanie stoisk o większych powierzchniach zapewni zachowanie minimalnych odległości. Dzięki temu liczba odwiedzających stoisko nie będzie ograniczona, pod warunkiem zachowania minimalnej odległości 1,5 metra. Równocześnie rozmieszczenie uczestników targów i przepływ zwiedzających będzie monitorowany i w razie potrzeby regulowany. Koncepcja bezpieczeństwa nadchodzącego IDS obejmuje również ograniczenie systemu biletowego wyłącznie do biletów online oraz pełną rejestrację wszystkich uczestników w celu zapewnienia identyfikowalności. Koelnmesse będzie regularnie weryfikować zasady bezpieczeństwa i odpowiednio dostosowywać je do najnowszych wytycznych.

IDS 2021 postrzega kryzys jako okazję do przemyślenia swojej targowej filozofii i dostosowania się do wymagań, które z pewnością będą inne niż te sprzed pandemii. Spotkania twarzą w twarz nadal będą miały zasadnicze znaczenie dla utrzymania istniejących kontaktów i rozwijania nowych koncepcji biznesowych. W ten sposób można opracować wspólne rozwiązania w zakresie zarządzania kryzysowego, zabezpieczyć istniejące relacje biznesowe i nawiązać nowe kontakty.

AUMA, Stowarzyszenie Niemieckiego Przemysłu Targowego, postrzega targi jako nieodzowny katalizator rozwoju gospodarczego. W związku z tym prezes AUMA Philip Harting powiedział: – Targi po raz kolejny dadzą impuls do zakupów i zaopatrzenia w wielu branżach dzięki prezentacji innowacji i osobistej komunikacji budującej zaufanie.

O IDS
IDS (International Dental Show) odbywa się w Kolonii co dwa lata i jest organizowany przez GFDI Gesellschaft zur Förderung der Dental-Industrie mbH, przedsiębiorstwo handlowe Stowarzyszenia Niemieckich Producentów Stomatologii (VDDI), odbywa się w Koelnmesse GmbH z Kolonii.

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Reklama
Reklama

Sklep

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

209,00

zł brutto

Kup teraz
Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.