Jubileusz 30-lecia Targów KRAKDENT® - dentalmaster.pl
Reklama

Jubileusz 30-lecia Targów KRAKDENT®

Reklama

30. edycja Targów KRAKDENT® to doskonała okazja, aby na moment cofnąć się w czasie, zagłębić w historię wydarzenia i powspominać minione edycje.

Pierwsze Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie odbyły się w 1993 r. pod nazwą DENTAMED. Nazwę KRAKDENT® targi otrzymały cztery lata później w 1997 r. W latach 1993 – 1997 za przebieg wydarzenia odpowiedzialny był Sławomir Gąsiorowski. Od 1998 r. stanowisko Project Managera Targów objęła Beata Simon.

Targi KRAKDENT® z Krakowem związane są od pierwszej edycji, która odbyła się w pawilonach wystawienniczych przy ulicy Nowohuckiej 41. W roku 1996 Targi zostały przeniesione na jedną edycję do hali Studium Wychowania Fizycznego AGH oraz UJ przy ulicy Piastowskiej 26. Kolejne trzy edycje Targów KRAKDENT® miały miejsce w hali mieszczącej się przy ulicy Rakowickiej 29. W latach 2000 – 2005 wydarzenie ponownie zmieniło lokalizację i odbywało się na terenie wystawowym przy ulicy Gabrieli Zapolskiej 38. Kolejna zmiana lokalizacji Targów nastąpiła w 2006 r., od tej pory przez 9 lat wydarzenie odbywało się przy ulicy Centralnej 41A.

W 2015 roku Targi KRAKDENT® po raz pierwszy zorganizowane zostały w EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9. Przeniesienie imprezy do nowoczesnego, komfortowego i kompleksowego miejsca, zapewniło wydarzeniu kolejne możliwości rozwoju.

Targi KRAKDENT® przez 30 lat zapracowały sobie na miano kluczowego wydarzenia w branży stomatologicznej, które oprócz wystawy oferuje warsztaty, wykłady, kursy medyczne oraz szereg innych atrakcji.

Więcej informacji z branży.

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.