Kongres Ortodontyczny Invisalign w Polsce w marcu 2024 r.
Reklama

Align Technology zaprasza na Kongres Ortodontyczny Invisalign® w Polsce w marcu 2024 r.

Firma Align Technology, wiodący światowy producent wyrobów medycznych, który projektuje, produkuje i sprzedaje system przezroczystych nakładek Invisalign®, skanery wewnątrzustne iTero™ oraz oprogramowanie exocad™ CAD/CAM wykorzystywane w cyfrowej ortodoncji i stomatologii odtwórczej, poinformowała, że drugi Kongres Ortodontyczny Invisalign® w Polsce odbędzie się w dniach 15-16 marca 2024 r. w Warszawie.

Kongres Ortodontyczny Invisalign; fot. archiwum organizarora
Kongres Ortodontyczny Invisalign; fot. archiwum organizatora

Tematyka kongresu będzie dotyczyć leczenia ortodontycznego pacjentów rosnących. Udział w wydarzeniu będzie dla lekarzy okazją do zdobycia najnowszej wiedzy z zakresu cyfrowej ortodoncji oraz wymiany doświadczeń z innymi lekarzami Invisalign.

Leczenie ortodontyczne pacjentów rosnących może stanowić wyzwanie, zwłaszcza w przypadku skomplikowanych wad zgryzu. Innowacyjne technologie firmy Align w zakresie cyfrowej ortodoncji, w tym system Invisalign® z funkcją przesunięcia żuchwy (Mandibular Advancement) dla pacjentów rosnących oraz leczenie Invisalign First™ dla pacjentów z wczesnym uzębieniem mieszanym, mogą być z powodzeniem stosowane przez lekarzy w leczeniu tej grupy pacjentów. Nadchodzący Kongres Ortodontyczny Invisalign w Polsce będzie dotyczyć tematów związanych z leczeniem przezroczystymi nakładkami u pacjentów rosnących, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty i doświadczenie pacjentów.

Podczas kongresu odbędą się sesje polskich i zagranicznych ekspertów klinicznych, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i umiejętnościami w zakresie leczenia systemem Invisalign® u dzieci i młodzieży. Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się dr Bryan Amy (USA), dr Martin Pedernera (Hiszpania), dr Wadah Sabouni (Francja), dr Teresa Pinho (Portugalia) oraz dr Katarzyna Becker, dr Katarzyna Potoczek-Wallner i dr Joanna Mrowiec (Polska).

Cieszymy się, że po raz drugi możemy zaprosić lekarzy na Kongres Ortodontyczny Invisalign w Polsce. Chcemy pokazać nasze zaangażowanie na rzecz polskich lekarzy i ich rozwoju zawodowego poprzez stworzenie im przestrzeni do poszerzania wiedzy na temat leczenia nakładkowego u pacjentów rosnących – powiedział Jakub Wróbel, Dyrektor Generalny Align Technology w Polsce. – Nachodzący kongres pozwoli uczestnikom poznać możliwości platformy cyfrowej Align Digital Platform™ i zdobyć najnowszą wiedzę kliniczną na temat leczenia Invisalign u pacjentów rosnących. Będzie to również okazja do wymiany wiedzy i najlepszych praktyk z dużą grupą lekarzy i prelegentów klinicznych, którzy specjalizują się w leczeniu przezroczystymi nakładkami.

Więcej szczegółów na temat kongresu można znaleźć na oficjalnej stronie: Kongres Ortodontyczny Invisalign 2024.


Zachęcamy do zakupu subskrypcji portalu oraz prenumeraty papierowej „TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego” TUTAJ.

Zachęcamy również do nabycia naszych książek i e-booków dostępnych w naszym sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl.

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Reklama
Reklama
Reklama

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.