Marzec pod znakiem zdrowia jamy ustnej - podsumowanie działań

Marzec pod znakiem zdrowia jamy ustnej

Dobiega końca miesiąc zdrowia jamy ustnej, który jak co roku obchodzimy w marcu. W tym miesiącu przypadły również dwa święta – 5 marca dzień lekarza dentysty i 20 marca Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej.

Lekarze, higienistki i asystentki aktywnie brali udział w akcji, pomimo obostrzeń spowodowanych przez pandemię. Odbyło się wiele webinarów, a dodatkowo na bieżąco można śledzić jakie inicjatywy zastały podjęte.

Akcje profilaktyczne dostępne są na stronie Polska mówi aaa… Przypominamy, że cały czas można dołączyć do akcji! Szczegóły są dostępne na stronie organizatora.

Dentalmaster.pl również świętuje miesiąc zdrowia jamy ustnej! Zachęcamy do skorzystania z promocji, które do końca marca dostępne są w naszym sklepie internetowym! Wśród publikacji znajdziesz:

📌 Leczenie endodontyczne dzieci
📌 Technika ortodontyczna – kompendium wiedzy
📌 Aparaty nakładkowe w nowoczesnej ortodoncji
📌 Higiena jamy ustnej cz. I Profesjonalna higienizacja
📌 Higiena jamy ustnej cz. II Instruktaż higieny
📌 Pacjentka ciężarna w gabinecie stomatologicznym
📌 Dzieci w gabinecie stomatologicznym
📌 Pacjent z chorobami towarzyszącymi w gabinecie stomatologicznym
📌 Pacjent ortodontyczny w gabinecie
📌 Kompendium prawne dla higienistki stomatologicznej

Zapraszamy do śledzenia informacji o dostępnych szkoleniach.

Przeczytaj więcej newsów z branży.

Przypominamy również, że aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie stomatologii wystarczy zapisać się do cotygodniowego newslettera. W każdy wtorek otrzymasz mail z najnowszymi informacji przekazanymi w krótkiej i atrakcyjnej formie. Dzięki newsletterowi zaoszczędzisz czas i szybko dotrzesz do informacji, których potrzebujesz.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.