Światowy Kongres Stomatologiczny FDI w Stambule - dentalmaster.pl
Reklama

Światowy Kongres Stomatologiczny FDI w Stambule

Za niespełna osiem miesięcy odbędzie się kolejna edycja Kongresu Stomatologicznego Światowej Federacji Dentystycznej FDI. Tym razem to najważniejsze w roku wydarzenie naszej branży gościć będzie w największym mieście Turcji, Stambule. Kongres rozpocznie się w czwartek 12 września, a zakończy w niedzielę 15 września. 

Kongres, przygotowywany wspólnie przez organizacje członkowskie FDI oraz Tureckie Towarzystwo Stomatologiczne (TDA), to niezwykła okazja, aby w jednym miejscu mogli się spotkać czołowi lekarze praktycy, badacze, przedstawiciele środowisk akademickich oraz firm medycznych. Jak deklarują organizatorzy, World Dental Congress to sztandarowe wydarzenie w zakresie kształcenia ustawicznego oraz wyjątkowa okazja dla całej branży do wzmocnienia więzi i wspierania współpracy w ramach globalnej społeczności stomatologicznej. 

Organizatorzy są w trakcie opracowywania czterodniowego programu naukowego wydarzenia. Wśród sesji tematycznych znajdą się m.in.: „Ostatnie odkrycia w każdej z dziedzin stomatologii”, „Leczenie multidyscyplinarne”, „Stomatologia cyfrowa i wspierana przez sztuczną inteligencję”, „Zarządzanie praktyką”, „Wiedza oparta na dowodach naukowych” oraz „Rozwiązywanie problemów i zarządzanie powikłaniami”. Sesje wykładowe prowadzone przez ponad 200 uznanych ekspertów odbywać się będą w ośmiu salach konferencyjnych. Przez cztery dni kongresowe dostępna będzie także wystawa, podczas której na uczestników czekać będą stoiska ponad 250 wiodących firm medycznych, a na nich wiele światowych premier, nowości i atrakcji.

Więcej informacji na temat FDIWDC24 można znaleźć na stronie internetowej kongresu. Film promujący wydarzenie w Stambule dostępny jest w tutaj.

Źródło i więcej informacji na temat Kongresu na stronie pts.net.pl


Zachęcamy do zakupu subskrypcji portalu oraz prenumeraty papierowej „TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego” TUTAJ.

Zachęcamy również do nabycia naszych książek i e-booków dostępnych w naszym sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl.

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Reklama
Reklama
Reklama

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.