Szkolenia dla techników dentystycznych na Krakdent

Szkolenia dla techników dentystycznych na Krakdent®

Szkolenia specjalistyczne to nieodłączna część targów Krakdent®, które w bieżącym roku odbędą się 11-13 kwietnia na Targach w Krakowie.

Tegoroczna edycja jest jubileuszowa, Krakdent® świętuje swoje 30-te urodziny. Z tej okazji powstała wyjątkowa oprawa graficzna, której twarzą jest urocza smoczyca. Możemy ją podziwiać w specjalnym spocie, który organizatorzy targów przygotowali z okazji jubileuszu:

Nieodłącznym elementem targów są także szkolenia. Dzisiaj prezentujemy ofertę dla techników dentystycznych. Przez 3 dni każdy zainteresowany może uczestniczyć w praktycznych szkoleniach, których organizatorem jest Polskie Towarzystwo Techników Dentystycznych. Sesja wykładowa została zaplanowana na piątek 12 kwietnia i będzie moderowana przez dr n. med. Piotra Fabjańskiego. Szczegółowy program części wykładowej dostępny jest TU.

Dodatkowo przez trzy dni trwania targów można wziąć udział w sesjach warsztatowych. Zachęcamy do zapoznania się z programem i zapisów, ponieważ miejsca powoli się kończą. Szczegółowe informacje o warsztatach znajdują się TU.

Przypominamy również, że każdy zainteresowany może otrzymać bezpłatną wejściówkę na wystawę (obejmuje wstęp na targi i udział w sesjach bezpłatnych, na wszelkie dodatkowe szkolenia wymagana jest osobna rejestracja). Wystarczy kliknąć w link: https://krakdent.exposupport.pl/visitor/register a w rubryce” od którego wystawy otrzymali Państwo zaproszenie” wpisać ELAMED.

O Targach:

Targi KRAKDENT® to międzynarodowa wystawa produktów i usług z zakresu stomatologii, połączona z programem naukowym, skierowanym do stomatologów, techników dentystycznych oraz higienistek i asystentek. KRAKDENT® skierowany jest do profesjonalistów, zawodowo związanych z branżą medyczną. 

Ponad 320 polskich i zagranicznych wystawców, kilkadziesiąt godzin kursów medycznych, szkoleń, warsztatów oraz Międzynarodowy Kongres Stomatologiczny Dental Spaghetti w ramach programu KRAKDENT-edu, szereg atrakcji na scenie KRAKDENT MeetUp i imponująca liczba nowości prezentowanych na stoiskach – tak w skrócie można przedstawić Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT®.

Więcej newsów z branży.

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Reklama
Reklama

Sklep

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

209,00

zł brutto

Kup teraz
Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.