TPS 11-12/2020 dostępny w sprzedaży - dentalmaster.pl
Reklama

Ostatni w tym roku numer TPS w sprzedaży!

Rok 2020 powoli dobiega końca i chyba jak nigdy wszyscy chcemy, aby już przeszedł do historii. Z nadchodzącym rokiem 2021 wiążemy nadzieje na poprawę i stabilizację sytuacji, choć planowanie działań i wyznaczanie celów jest bardziej wróżeniem niż analizą. W tym trudnym czasie warto skupiać się na rzeczach pozytywnych, dlatego tak bardzo cieszę się, że przez cały ten rok byliście Państwo z nami, że mogliśmy dostarczać Wam praktycznej wiedzy i namiastki normalności w okresie, kiedy większość z nas zamknęła swoje praktyki. Razem uczyliśmy się funkcjonowania w dobie pandemii, niesienia pomocy pacjentom przy zastosowaniu rygorystycznych przepisów bezpieczeństwa. Nasza redakcja poprosiła przedstawicieli środowiska stomatologicznego o podzielenie się swoimi doświadczeniami – zapraszam do lektury krótkich wypowiedzi naszych koleżanek i kolegów na stronie 16.

W ostatnim wydaniu w 2020 roku na okładce gościmy niezwykły zespół stomatologów, którzy prowadzą wielospecjalistyczną praktykę dentystyczną w Katowicach – zapraszam do lektury inspirującego wywiadu, zwłaszcza że nasi rozmówcy opowiadają także o ciekawych rozwiązaniach architektonicznych, które zastosowali przy projektowaniu i budowie gabinetu.

Tematem przewodnim wydania zimowego jest stomatologia wieku rozwojowego, na bazie przypadków zostały przedstawione metody ekstrakcji zębów mlecznych, leczenia ortodontycznego oraz postępowania przy pourazowym uszkodzeniu zębów. Zachęcam także do zapoznania się z częścią poświęconą mikroskopom zabiegowym – urządzenia te, zwłaszcza w obecnej sytuacji, pozwalają na dokładną i bezpieczną pracę, umożliwiając zachowanie dystansu pomiędzy pacjentem a lekarzem.

Życzę Państwu miłej lektury
prof. dr hab. n. med. Marta Tanasiewicz

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Reklama
Reklama

Sklep

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

209,00

zł brutto

Kup teraz
Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.