Zmiana terminu targów IDS w Kolonii - jesień 2021
Reklama

Zmiana terminu targów IDS w Kolonii– wrzesień 2021

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne IDS zostały przeniesione –  z marca na wrzesień 2021 roku. Mając na uwadze kolejne obostrzenia w Niemczech, wynikające z trwającej cały czas pandemii,  a także spodziewaną kontynuację ograniczenia kontaktów osobistych ze strony rządu, landów i gmin na początku roku 2021, zarząd VDDI, Gesellschaft zur Förderung der Dental -Industrie mbH (GFDI) (przedsiębiorstwo handlowe VDDI) i Koelnmesse zdecydowały się przesunąć termin IDS – International Dental Show.

Zmiana terminu targów IDS

Zmiana terminu targów, które pierwotnie miały odbyć się w dniach 10-13 marca, zostały przełożone na 22-25 września 2021 roku. Przekładając 39. edycję IDS na wrzesień, organizatorzy mają nadzieję, że ze względu na oczekiwaną wówczas poprawę sytuacji i złagodzenie ograniczeń w podróżowaniu do Kolonii przyjedzie więcej wystawców i zwiedzających.

Decyzje polityczne rządu federalnego wpływają istotnie na organizację targów w Niemczech, w tym na IDS. We wrześniu planowana jest organizacja targów w nowej koncepcji, takiej samej, jak była planowana na marzec. Będzie to wydarzenie hybrydowe, czyli łączące standardową wystawę z wydarzeniem w świecie cyfrowym.

Zmiana terminu targów IDS, we wrześniu również będzie B-SAFE4 business

B-SAFE4

Koncepcja biznesowa # B-SAFE4, oparta na obowiązujących przepisach bezpieczeństwa w czasie pandemii, będzie również towarzyszyć IDS we wrześniu. „Stowarzyszenie Niemieckiego Przemysłu Stomatologicznego i Koelnmesse przez cały czas bacznie obserwowało rozwój pandemii i analizowało możliwe konsekwencje dla działalności targowej wszystkich zaangażowanych osób. Zdrowie naszych wystawców, partnerów i gości jest bardzo ważne, to dla nas priorytet. Po dokonaniu oceny aktualnych faktów musieliśmy powstrzymać się od organizacji IDS w marcu i przekładamy wydarzenie na jesień”- wyjaśniają Mark Stephen Pace, prezes VDDI oraz Oliver Freser, dyrektor operacyjny Koelnmesse GmbH.

6 miesięcy więcej na przygotowania

Wystawcy mają teraz dodatkowe sześć miesięcy na przygotowanie się do uczestnictwa w wiodących, światowych targach. Branża stomatologiczna spotka się ponownie w halach wystawienniczych w Kolonii po dwóch i pół roku. Ta decyzja umożliwi wystawcom i zwiedzającym ponowne, bezpośrednie spotkanie „na żywo”, wymianę doświadczeń, a także prezentację nowości. Będzie to na pewno atrakcyjne ekonomicznie wznowienie działalności po pandemii.

Więcej o IDS 2021

Więcej newsów z branży

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Reklama
Reklama

Sklep

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

209,00

zł brutto

Kup teraz
Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.