Przygotowania do IDS idą pełną parą! Ruszyła rejestracja
Reklama

Przygotowania do targów IDS idą pełną parą!

Przygotowania do Międzynarodowych Targów Stomatologicznych IDS idą pełną parą. Wiodące międzynarodowe targi branży dentystycznej, które pierwotnie miały odbyć się w marcu 2021 r., w związku z pandemią zostały przeniesione na 22-25 września 2021 r.

Otwarte zgłoszenia online

Przygotowania wkraczają już w gorącą fazę, właśnie otwarto zgłoszenia online dla wystawców. Należy podkreślić, że część firm, które w ubiegłym roku planowany wziąć udział w IDS już potwierdziły przyjazd na wydarzenie w bieżącym roku. Ponadto otrzymaliśmy wiele zapytań od firm, które w ubiegłym roku nie zdecydowały się uczestniczyć w pierwotnym terminie targów, ale teraz uważają, że nowy termin i formuła wydarzenia świadczą o rozwoju branży i są dobrym znakiem na przyszłość.

ids
Czy we wrześniu IDS będzie się cieszył takim zainteresowaniem jak podczas ostatnich edycji?

IDS w hybrydowym formacie

Targi IDS po raz pierwszy zostaną zorganizowane w hybrydowym formacie. Oprócz wystawy „fizycznej” platforma cyfrowa IDSconnect będzie oferowała informacje o produktach i rozwiązania systemowe, które umożliwią streaming webinarów, konferencji prasowych, eventów na stoiskach, a także bezpośrednią komunikację z klientami. GFDI Gesellschaft zur Förderung der Dental-Industrie mbH, przedsiębiorstwo handlowe Stowarzyszenia Niemieckich Producentów Stomatologii (VDDI) i Koelnmesse GmbH są przekonane, że nowym, wrześniowym terminie targów IDS sytuacja zdrowotna w kraju będzie lepsza, a w związku z tym złagodzone zostaną przepisy dotyczące podróżowania.

tps-4-2019-targi-ids-fot.12
Targi IDS to okazja do spotkań, rozmów i przetestowania nowych produktów.

7 miesięcy na przygotowania

Wszyscy wystawcy mają 7 miesięcy, aby przygotować się do uczestnictwa (fizycznego i cyfrowego) w 39. edycji IDS oraz przedstawić swoją ofertę. Przesunięcie IDS na wrzesień 2021 r. umożliwia wystawcom i odwiedzającym powrót do bezpośredniego kontaktu i wymiany doświadczeń. Istnieje zatem perspektywa silnego i atrakcyjnego ekonomicznie wznowienia działalności po pandemii.

Chcesz zostać wystawcą? Złóż wniosek online

Firmy zainteresowane udziałem w targach IDS mogą od razu skorzystać z wygodnego i przyjaznego dla użytkownika systemu składania wniosków online pod adresem https://application.ids-cologne.de.

Więcej na temat nowości branżowaych znajdziesz tu.

Zapraszamy także do zapoznania się z kalendarium szkoleń i webinarów, tam znajdziesz aktualne informacje wraz z odnośnikami do zapisów!

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Reklama
Reklama

Sklep

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

209,00

zł brutto

Kup teraz
Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.