Marku Dental
Reklama

Marku Dental

Dane kontaktowe:
Telefon: 34 367 00 00
E-mail: e-sklep@marku.pl
WWW: https://e-marku.pl/

Firma rozpoczęła działalność w marcu 1991 roku jako nieduże przedsiębiorstwo o charakterze lokalnym. Dzisiaj MARKU DENTAL sp. z o.o. sp.k. jest jednym z liderów rynku stomatologicznego w Polsce. Główna siedziba firmy mieści się w Częstochowie, przy ul. Loretańskiej 31. Firma posiada również grupę przedstawicieli handlowych w całym kraju. MARKU DENTAL jest firmą rodzinną w 100% z kapitałem polskim.

Głównym profilem działalności firmy jest kompleksowe zaopatrzenie stomatologiczne. Oferta firmy jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Oferujemy najwyższej jakości materiały, narzędzia i sprzęt dla lekarzy stomatologów i techników dentystycznych.

KOMPLEKSOWO I PROFESJONALNIE – to nasza dewiza.

Dlatego stale rozszerzamy naszą ofertę handlową i staramy się podnosić poziom naszych usług, żeby jak najlepiej służyć pomocą w Waszej codziennej trosce o uśmiech Waszych pacjentów.

Współpracujemy bezpośrednio ze światowymi liderami branży stomatologicznej: 3M ESPE,GC,IVOCLAR-VIVADENT,KERR,VOCO, SEPTODONT,ECOLAB, MEISINGER oraz jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce wielu znanych producentów stomatologicznych.

Jako hurtownia farmaceutyczna oferujemy szeroki asortyment leków i znieczuleń stosowanych w stomatologii.

Jesteśmy również dystrybutorem wielu innych, znanych firm działających na rynku stomatologicznym.  takich jak: BIEN-AIR, CHEMA, DENTSPLY, DETAX, DMG, EKOM, EMS, HERAEUS, MOLTENI, NSK, POLDENT, PENTRON, SDI, ULTRADENT, VDW, W&H, ZHERMACK i wiele innych. MARKU DENTAL posiada własny dział serwisu, zapewniając doradztwo przy wyborze sprzętu oraz fachową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną na oferowany przez naszą firmę sprzęt i urządzenia. Prowadzimy również aktywną działalność w zakresie organizacji szkoleń, warsztatów i konferencji naukowo – szkoleniowych dla lekarzy stomatologów.   Wieloletnie doświadczenie, fachowa i profesjonalna obsługa, szeroki asortyment towarów, atrakcyjne ceny, natychmiastowa realizacja zamówień – to nasze atuty.

Kontakt

Loretańska 31

42-226 Częstochowa

Kontakt telefoniczny: 34 367 00 00

Kontakt mailowy: e-sklep@marku.pl

 

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Sklep

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

209,00

zł brutto

Kup teraz
Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.